Oligofrenopedagog - pilne

Poszukujemy nauczyciela - oligofrenopedagoga do pracy na zastępstwo. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz kserem dokumentów potwierdzających kwalifikacje na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Oligofrenopedagog
- dyplom minimum licencjata;
- dodatkowe kwalifikacje: studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, szkolenie - sposoby porozumiewania się AAC poziom podstawowy;
- stanowisko nauczyciel;
- etat - w pełnym wymiarze;
- umowa o pracę - od 1 września 2015r.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- bardzo dobry kontakt z dziećmi niepełnosprawnymi;
- kreatywność;
- komunikatywność;
- cierpliwość.
Oferta ważna do 27.08.2015r.

CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną wybrane osoby.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".