Stowarzyszenie "Dajmy razem szansę"

Małgorzata Szafrańska
Prezes Stowarzyszenia "Dajmy razem szansę"

Kontakt: tel. 515 266 099 lub 508 861 855

Pedagog specjalny - oligofrenopedagog
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego
Terapeuta stymulacji audio-psycho-lingwistycznej wg. metody A.Tomatisa - uprawnienia do pracy na sprzęcie analogowym.
Ukończone liczne kursy, szkolenia oraz warsztaty dotyczące edukacji i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

O mnie: Spełniam się w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo prowadząc działania w zakresie edukacyjnym.
Poznałam ich problemy, sukcesy i pragnienia. W 2012 roku założyłam Stowarzyszenie „Dajmy razem szansę”, które jest organem prowadzącym dwie szkoły: „Kolorową Szkołę” Niepubliczną Szkołę Podstawową i Niepubliczne Gimnazjum w Ostrołęce. W obu szkołach uczą się dzieci niepełnosprawne. Czas wolny poświęcam działalności społecznej.

„Jestem zwykłym człowiekiem, zawsze staram się zrozumieć drugą osobę, nie ulegam uprzedzeniom. Uparta, konsekwentna, wymagająca od siebie i innych. Doceniam szczerość i otwartość. Podziwiam "bohaterstwo” ludzi doświadczanych przez los”.