Nowożeńcy Bożena i Marcin Pawlak przekazali dzieciom zabawki

 

Państwo Bożena i Marcin Pawlak podczas ceremonii weselnej 12 października 2013r., poprosili swoich gości, aby zamiast kwiatów podarowali im zabawki, które potem przekazali dzieciom niepełnosprawnym uczącym się w „Kolorowej Szkole” Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum w Ostrołęce przy ul. Poznańskiej 34/36.

Młoda Para zadała sobie wiele trudu, aby zrealizować to przedsięwzięcie, gdyż osobiście we wtorek 15 października o godz. 11.00 dostarczyli zabawki do szkół – informuje wicedyrektor Małgorzata Szafrańska.

Uczniowie chcąc podziękować za tak piękny gest, wręczyli nowożeńcom własnoręcznie zrobione kwiatki.

Pomysł nowożeńców z Kadzielni i Niedarzyna jest godny naśladowania, świadczy także o ogromnej dojrzałości społecznej młodych ludzi wchodzących na wspólną drogę życia – mówiła Małgorzata Szafrańska