Bal karnawałowy

Karnawał, to czas kiedy odbywają się bale i potańcówki, czas zabawy, pięknych strojów i tajemniczych masek. W "Kolorowej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum w Ostrołęce kultywujemy zwyczaj, kiedy to wszyscy bawią się wspólnie na Balu Karnawałowym. Bal taki, odbył się w środę 11 lutego 2015r - informuje Sylwia Śmiarowska.

Uczestnicy tańczyli w rytmie Makareny, Samby, Rock and rolla i przy wielu innych utworach.

Nie zabrakło dobrego humoru i energii oraz konkursów ze słodkimi upominkami. Dużą atrakcją był wybór króla i królowej balu, para królewska zatańczyła dla wszystkich pokazowy taniec - mówiła Sylwia Śmiarowska.

Wraz z uczniami z Niepublicznego Gimnazjum i "Kolorowej Szkoły" bawili się również zaproszeni przez nas wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce, którym bardzo dziękujemy - informuje Sylwia Śmiarowska.

Media o naszym balu:

www.nowaostroleka.pl