"Piknik Rodzinny- Na Dzikim Zachodzie” w „Kolorowej Szkole” Niepublicznej Szkole Podstawowej i Niepublicznym Gimnazjum w Ostrołęce.

W dniu 31 maja 2014 roku o godzinie 10.00 na terenie placu przed szkołą odbył się „Piknik Rodzinny - Na Dzikim zachodzie", w którym udział wzięli: uczniowie „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce, ich rodziny, bliscy, dyrekcja i pracownicy szkoły.

 

Przybyli goście wspaniale przenieśli się w klimat dzikiego zachodu. Barwne indiańskie stroje, kowbojskie akcenty, bojowe okrzyki, indiańskie pieśni towarzyszyły uczestnikom przez całą zabawę - mówiła Agnieszka Nadrowska.

Na gości czekały również takie atrakcje jak : malowanie twarzy- nadawanie indiańskich barw, tańce dzikiego zachodu, podchody oraz zadania, w których poszczególne plemiona- rodziny rywalizowały ze sobą. Podczas zawodów zaobserwować można było niesamowite zaangażowanie zawodników, wspaniały doping każdej z drużyn oraz doskonałe nastroje i uśmiech, który towarzyszył przez cały dzień.

Po czasie intensywnej zabawy wszyscy uczestnicy zgromadzili się na wspólnym posiłku.

Sponsorem pysznych produktów mięsnych oraz upominków dla uczestników pikniku była FIRMA JBB z Łysych, Masarnia u Józefa - składamy serdeczne podziękowania za ich wspaniały dar serca - informuje Agnieszka Nadrowska.

Media o pikniku:
http://eostroleka.pl
http://moja-ostroleka.pl
http://radiooko.pl
http://to.com.pl