Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

"Wspomnienia to niezapomiane chwile, najważniejsze co nam pozostaje".

19 czerwca 2019 roku w „Kolorowej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Ostrołęce odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019 – informują Judyta Samsel i Małgorzata Ościłowska.

Był to szczególny dzień dla uczniów klas trzecich, którzy stali się dziś absolwentami Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce. W tym dniu nie mogliśmy też zapomnieć o Jerzym Korzyńskim, który zakończył przygodę z Oddziałem Przedszkolnym „Słoneczka“ i Mateuszem Śliwieskim, który ukończył ósmą klasę „Kolorowej Szkoły“ Szkoły Podstawowej.
Zaczynają się wakacje, w związku z tym nasi uczniowie w trosce o bezpieczeństwo i los naszej planety przygotowali widowisko muzyczne „Nasza Planeta“.

W dniu dzisiejszym nie zabrakło też wielu wzruszeń, był to czas na wspominanie szkolnych perypetii naszych uczniów, prezentowanie zdjęć z minionych lat– informują Judyta Samsel i Małgorzata Ościłowska.

W tym szczególnym dniu wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji! – informują Judyta Samsel i Małgorzata Ościłowska.