Bal karnawałowy

Tradycją jest, że w Niepublicznym Gimnazjum w Ostrołęce urządzamy Bal karnawałowy – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

W pięknych przebraniach z uśmiechami na twarzy 21 lutego 2019r roku uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły bawili się przy muzyce. Początek imprezy rozpoczęliśmy od prezentacji wszystkich strojów w rytm brazylijskiej Samby.

Wśród przebierańców nie mogło zabraknąć pięknych księżniczek, rycerzy, czarodziejów, zwierzaków, postaci z bajek czy superbohaterów. Następnie ruszyliśmy w podróż odwiedzając różne państwa i ucząc się nowych tańców, m.in. Walczyka, Kankana, Zorby czy Makareny. Uczniowie bardzo zaangażowali się
w zabawę, a nauka nowych tańców sprawiła im wiele radości. W kolejnej części imprezy uczniowie wzięli udział w zabawach integracyjnych – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

Po wspaniałej zabawie na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

Media o naszym balu:

www.to.com.pl

www.eostroleka.pl

www.moja-ostroleka.pl